Sporty zimowe

02narty
03snowboard
SPORTY ZIMOWE

Informacje

Oferta skierowana jest do miłośników białego szaleństwa. Organizujemy obozy młodzieżowe, wczasy, szkolenia dla firm i szkół. Zajęcia prowadzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy z przygotowaniem pedagogicznym. Szkolimy również przyszłych Instruktorów Snowboardu Głównym kierunkiem naszych wyjazdów są Włochy, ale również Szwajcaria i Francja.

WŁOCHY - PINZOLO – BOCENAGO - Val di RENDENA
Hotel COSTA VERDE ***

Madonna di Campiglio i Pinzolo to przepięknie położone miejscowości w dolinie Val di Rendena u stóp malowniczych Dolomitów Brenta. Tutejsze tereny narciarskie uchodzą za jedne z najlepszych we Włoszech. Madonna di Campiglio dysponuje 19 wyciągami narciarskimi (1 kolejka linowa, 4 gondole, 11 krzesełek, 3 orczyki) na wysokości od 1514 m n.p.m do 2443 m n.p.m.
W samym Pinzolo jest 10 wyciągów narciarskich (w tym 3 koleje gondolowe) a stoki, o zróżnicowanym poziomie trudności (30 km) położone są na wysokości 770 m n.p.m do 2100 m n.p.m. Ze szczytu Monte Grual rozciąga się widok uważany za jeden z najpiękniejszych w całych Alpach. Na szczycie znajduje się snowpark (half pipe, jump, boardercross) obsługiwany przez wyciąg krzesełkowy.
Tereny narciarskie Pinzolo kilka lat temu zostały połączone ekspresową koleją gondolową z terenami narciarskimi Madonny di Campiglio, i dalej z Folgaridą i Marillevą, tworząc łącznie olbrzymi kompleks wyciągów i tras narciarskich o łącznej długości ponad 160 km. Opis terenów narciarskich na stronie www.campiglio.it
Pinzolo jest kurortem narciarskim o typowo włoskiej atmosferze, jest tam m. in. wiele restauracji, pizzerii, barów i sztuczne lodowisko.

Miejsce zakwaterowania: Proponujemy pobyt w miejscowości Bocenago, położonej w odległości około 3 km od Pinzolo i 4 km od wyciągów w Pinzolo.

TERMIN I CENA

07-16.02

  • Osoba w pokoju 2 osobowym – 1950 PLN/os, pokój superior dopłata 100 PLN/os.
    Zniżki: 3 i 4 osoba dorosła w pokoju – zniżka 100 PLN,
  • Zniżki: 3 i 4 osoba dorosła w pokoju – zniżka 100 PLN,
  • Dzieci do lat 3 - jako 3 i 4 osoba w pokoju – zniżka 800 PLN.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w Hotelu COSTA VERDE*** www.garnicostaverde.com/ w centrum miejscowości, około 4 km od stacji gondoli w Pinzolo. Hotel został oddany do użytku w 2006 roku. W hotelu do dyspozycji 15 pokoi 2, 3, 4 osobowych, wyposażonych w TV i łazienkę1). 4 spośród tych pokoi to pokoje SUPERIOR, o podwyższonym standardzie. W hotelu garaż na 9 samochodów.

Hotel posiada do wyłącznej dyspozycji gości SPA, w którym znajduje się sauna fińska, jaccuzzi a także sala relaksacyjna. *uwaga, wejście do SPA tylko dla osób dorosłych (młodzież szkolna tylko pod opieką wychowawcy).

Wyżywienie – śniadania w formie bufetu, pakiety na stok, obiadokolacje (kuchnia polska)

Transport autokarem klasy lux (kalkulacja na trasie Józefów – Pinzolo – Józefów), transfery na stoki do Pinzolo,

– Opieka pilota, rezydenta,

– Podatek VAT, opłatę na Fundusz Gwarancyjny,

– Ubezpieczenie KL do kwoty 20.000 Euro i NNW do 15.000 PLN, NWS 15.000 PLN OC 25.000 Euro (zalecane posiadanie karty EKUZ)

Ceny skipasów 6 dni

Pinzolo:.

Termin 212 Euro dorośli, 152 Euro młodzież, 109 Euro dzieci.

SKIAREA: Pinzolo+Madonna+Marilleva+Folgarida:  .

Terminy 284 Euro dorośli, 202 Euro młodzież, 145 Euro dzieci.

Młodzież urodzona po 30/11/2003, dzieci urodzone po 30/11/2011

Dziecko w towarzystwie dorosłego rodzica płacącego pełną cenę – skipas bezpłatny, wymagany dokument.

http://www.doss.to/homepage/inverno

Taksa klimatyczna 1 euro /osoba powyżej 14 roku życia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!