Zima 2024 – JUNGFRAU TOP SKI REGION

SZWAJCARIA - Jungfrau Top Ski

WYJAZD NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY

TERMIN

CENA

ZAKWATEROWANIE

HOTEL JUNGFRAU**Położony w centrum miejscowości Lauterbrunnen, 400 metrów od stacji kolei szynowej i linowej z której łatwo można dostać się na tereny narciarskie lub do Interlaken. Hotel oddalony jest zaledwie o 300 m od jednego z najwyższych i najsłynniejszych wodospadów na świecie – Staubbach o wysokości ponad 300m. Miejsce to, budzące zachwyt, było opiewane w XIX wieku przez Goethego.

Hotel Jungfrau to tradycyjny ponad stuletni, stylowy budynek. W ostatnim roku został poddany renowacji (pokoje i część restauracyjna) i obecnie prezentuje się bardzo dobrze. Hotel oferuje dużo ładnie zaaranżowanej przestrzeni dla naszych wczasowiczów. Hotel oferuje noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych, w pokojach rodzinnych (pokój dla dorosłych i pokój dla dzieci ze wspólną łazienką). Wszystkie pokoje posiadają łazienki. W pokojach łóżka są rozdzielne z opcją połączenia w łóżko małżeńskie.
W hotelu znajduje się restauracja, bar, salon TV, świetlica. W hotelu jest dostępny bezpłatny Internet.

Narty w Alpach. Tereny narciarskie Top Ski Region oferują łącznie 213 km tras narciarskich podzielonych na trzy sektory połączone perfekcyjnie działającym systemem kolejek górskich. To tu znajduje się najwyżej w Europie położona stacja kolejki szynowej – przełęcz Jungfraujoch 3 454 m n.p.m.

Lauterbrunnen to miejscowość leżąca na wysokości 796 m n.p.m. w przepięknej dolinie wyżłobionej przez lodowiec uznawanej za najpiękniejszą dolinę polodowcową na świecie, otoczona stromymi pionowymi ścianami skalnymi, z których spadają liczne wodospady (72). Z miejscowości rozciągają się niepowtarzalne widoki na zamykające dolinę szczyty osiągające wysokość ponad 4000 m n.p.m. Do terenów narciarskich można łatwo dotrzeć korzystając z kolejek szynowej i gondolowej mających swoje stacje bezpośrednio w miejscowości.

Sektor narciarski Muren sięga do szczytu Schilthorn 2971 m n.p.m., gdzie mieści się znana z przygód agenta 007 J. Bonda obrotowa
restauracja Piz Gloria. Znajduje się tu 53 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności (5 km trudne, 33 km średnie, 15 km łatwe)
obsługiwanych przez 2 kolejki linowe, 2 szynowe, 7 wyciągów krzesełkowych i 1 orczykowy.

ZAPEWNIAMY:

  • 7 noclegów zgodnie z opisem,
  • transport  autokarem premium na trasie Warszawa – Lauterbrunnen – Warszawa,
  • wyżywienie – śniadania w formie bufetu, możliwość zabrania kanapek na stok, kolacja 2 dania + deser + woda,
  • opiekę rezydenta,
  • podatek VAT, (faktura VAT marża),
  • ubezpieczenie KL 30 000 Euro, NNW do 15 000 zł, NWS 15 000 zł, OC 25 000 Euro,
  • opłata na fundusz gwarancyjny.

SKIPASSY

ZAPISY i DOJAZD

Dokładna godzina oraz miejsce zostaną podane minimum na dwa tygodnie przed wyjazdem!

Pozdrawiam,
Jacek Puchalski 😉